Aanstaande zaterdag gaat de eerste Nederlandse foodzender 24Kitchen officieel de lucht in. Het feestelijke spektakel vindt plaats in de 24Kitchen-studio in Houten en is van 12.00 uur tot 24.00 uur live te volgen op de zender. Via digitale televisie is de foodzender te vinden op programmakeuze 24. Cressteler Rob Baan, eigenaar van Koppert Cress in Monster, is mede-initiator van de nieuwe televisiezender.
Tijdens de eerste zenddag zal tv-kok Rudolph van Veen de uitdaging aangaan om 24 uur achtereen in de keuken te staan. Gedurende die 24 uur heeft hij verschillende BN'ers te gast en zal er geld ingezameld worden voor Stichting Pardoes. De presentatie is in handen van John Williams en Stella Gommans. Loek Hermans, voorzitter van Greenport Holland, is aanwezig voor het officiële openingsmoment om 17.00 uur. Rondom dat tijdstip zal ‘s werelds eerste luchtrestaurant, de Culiairluchtballon, op loopafstand van de studio opstijgen met speciale gasten aan boord. Meesterkok Angelique Schmeinck vertoont haar culinaire kunsten in de luchtballon met de hete lucht van de ballon zelf.
Rob Baan is ook te zien op de kookzender, hij gaat in het programma The Taste Of Life Basics smaen met meesterkok Rudolph van Veen terug naar de basis van het koken en geeft voorlichting over Nederlandse producten.
Kookzender 24Kitchen de lucht in
Gepubliceerd: 29 september 2011 om 10:40
Category: Zakelijk














