19 °C
Westlands Weer
zonnig
Windrichting W
Windsnelheid 3
Welkom | Registreren | Inloggen | Help | Contact
woensdag 23 mei 2012

Sport

 Foto: archief
Foto: archief
Geplaatst op: 07-11-2011 om 08:45 uur
Wielrennen

Succesvolle rentree Leezer in wielersport

Tom Leezer maakte het afgelopen weekend zijn rentree in het profpeloton. De 's-Gravenzander kampte met een knieblessure en kon daardoor zeven maanden niet koersen. Dit weekend stapte de Rabobank-renner weer op de fiets. In de Taiwan Cup haalde hij zonder problemen de finish.

“Ik heb de hele dag zonder klachten kunnen rijden”, meldde de renner aan Rabosport. “Vooraf was het nog maar de vraag hoe het zou uitpakken, want je knie belasten in een wedstrijd is heel andere koek dan op training, Maar het is heel erg goed gegaan. Ook al is dit niet supersterk bezet, het geeft mij toch een erg goed gevoel. Nu is het nog even afwachten of ik morgen nog een reactie krijg, maar mijn gevoel zegt me nu, dat het wel in orde is.” Hij kijkt nu al met plezier vooruit naar 2012. “Want 2011 is natuurlijk volledig in het water gevallen. Ik wil er nu een dikke punt achter zetten. Op 20 november start voor mij de voorbereiding op het nieuwe seizoen.

De Japanner Aoyanagi Kazuki won in Taiwan na 220 kilometer de sprint van een groepje van drie man. Het trio was in de finale weggereden uit een kopgroep van zestien renners, waar ook Carlos Barredo deel van uitmaakte. De Rabo-Spanjaard werd uiteindelijk 13e.

Reageren op dit artikel

Log dan in of registreer u nu.

Uitagenda