Welkom | Registreren | Inloggen | Help | Contact
donderdag 24 mei 2012

Uit & Cultuur

 Coverband Changing Lanes opende het muziekprogramma.
Coverband Changing Lanes opende het muziekprogramma.
Geplaatst op: 22-02-2010 om 13:25 uur
Datum evenement : 21-02-2010 om 15:00 uur

Wederom Steengoed benefietconcert

In navolging van acties die al plaats gevonden hebben, heeft Jaques van Geest uit Naaldwijk wederom een initiatief genomen om een bijdrage te leveren aan projecten voor goede doelen. Deze keer is dat Steengoed Westland, die zich momenteel inzet voor het getroffen Haïti. Dat deze middag € 1000,00 voor Haïti heeft opgeleverd, bewijst maar weer eens dat de Kleine Achterweg Groot is in zijn daden!

door webreporter Els van der Valk

Om dit doel te bereiken tovert Jaques zijn uit de kluiten gewassen schuur om tot concertpodium, “contracteert” twee lekker in het gehoor liggende westlandse bands, zorgt voor hapjes en drankjes en heeft de ideale ambiance voor een gezellige zondagmiddag. Menige Westlander wist zondag dan ook zijn weg te vinden naar de Kleine Achterweg.

Solid as a Rock|

Coverband Changing Lanes opende het muziekprogramma met bekend rockrepertoire. Deze jongens hebben er voor gekozen om zich te profileren als coverband na jaren als Hard Labour eigen nummers te hebben gebracht. Wat mij betreft een prima keus. Juist voor dit soort evenementen is het belangrijk dat het publiek de muziek herkent. En dat deden ze. De rockcovers werden met enthousiasme gebracht. Zowel door Changing Lanes als door Kraakhelder, die door toedoen van een zangeres net weer iets anders neerzette. Zo werd een druilerige zondagmiddag ineens een heel gezellige!

Reageren op dit artikel

Log dan in of registreer u nu.

Uitagenda