Uit & Cultuur
Oud en nieuwfeesten in Westland
Om het jaar 2011 uit luiden en 2012 feestelijk te beginnen, zijn er diverse feesten in het Westland. In Naaldwijk is de keuze het grootste. In Grand Café Restaurant Bij 5 aan het Wilhelminaplein wordt voor de tweede maal het Chique Classique-feest georganiseerd voor de wat oudere doelgroep. De feestgangers luiden vanaf 22.00 uur gezamenlijk het nieuwe jaar in en dansen in twee area's op muziek van onder meer Bennie vd Wel vs. Cruzto, BLAZ, Leroy Styles, en Dylan Otto. Het feest was al vroeg uitverkocht.
Publiekstrekker
In de Naaldwijkse Balleringhal neemt Westlandsfeestje de organisatie voor haar rekening van New Years Eve, Entering 2012. DJ Michiel zorgt hier voor de muzikale sfeer. Kaarten à € 32,50 zijn beperkt verkrijgbaar bij Dump de Kleine Woerd in Naaldwijk en Filmclub De Lier. Eveneens in Naaldwijk is de Sexy New Years Eve in 't Teejater. Publiekstrekker op dit feest is Sascha Visser, bekend van TMF. De kaarten voor dit feest kosten € 25,- en zijn verkrijgbaar bij Sigarenmagazijn De Wilde in Naaldwijk of bij een van de dj's. Zie hiervoor www.teejater.nl.
Sfeer Evenementen zorgt voor een knallend oudejaarsfeest in het Racket en Partycentrum in ;s-Gravenzande onder het motto 'New Year's Twelve'. Mental Theo, Dj Jerom en Dani L. Medius staan achter de draaitafels. Kaarten à € 30,- zijn verkrijgbaar bij Dump de Kleine Woerd in Naaldwijk en via www.newyearstwelve.nl.
Consumpties
De Lier kan feesten in de Vreeloohal, tijdens Fire and Ice georganiseerd door Kees Toets. Après ski-dj Maurice draait de muziek en kaarten zijn te koop bij Café Delierious, Café The Doors en Kees Toets CD Shop in De Lier. Voor € 42,50 heb je toegang tot het feest én consumpties.
Ook in Monster is de drank inclusief, bij het oud en nieuwfeest in De Wielepet. De band Fish Fiver speelt er covers en wordt afgewisseld door de dj's Terry, Dave van Beylen en Leon. Kaarten à € 35,- zijn te koop bij De Parel in 's-Gravenzande en De Wielepet in Monster.
Wateringen
Wateringen heeft de keuze uit twee feesten: in de Velohal en bij Nederland 3. De Velohal is het toneel van 'Time for 2012', een feest met DJ Leon Vreugdenhil, Party DJ Emiel en Party DJ Bart. 't Feesthuis in Wateringen en de Velo-kantine hebben kaarten te koop voor € 25,-.
In PopCentrum Nederland 3 tot slot is een electropopfeest, opgeluisterd door de band Kids with Guns. De band zorgt ervoor dat de voetjes van de vloer gaan, belooft de organisatie. De entree bedraagt € 6,- en € 5,- voor leden. Leden krijgen bovendien een gratis consumptiebon.
Schuurfeest
De gemeente benadrukte vorige week het gevaar van illegale schuurfeesten. Twee organisatoren van schuurfeesten sloegen daarop de handen ineen en zorgen nu samen voor een oudejaarsfeest in de Sosefhal in Honselersdijk. Een eerder feest dat daar gepland was werd afgelast en het schuurfeest komt er in de plaats. De gemeente heeft een vergunning afgegeven voor een feest voor 600 man. Er is ook een open kaartverkoop voor jongeren vanaf 18 jaar, via avdinfo@kabelfoon.nl.
Meer over dit evenement
Borrelen voor goede doelen bij De Rembrandt ( 27-12-2011 )Oud en nieuwfeesten in Westland ( 27-12-2011 )


